NANO Compact uni | sort | Tryk knapper
36,90 €
Tilgjengelig, leveringstid: 1-3 dage
Produktnummer:
94026
Produktinformasjon
Nano teknologi og klassic look - Den unikke Nano teknologi beskytter dine kunder tøj mod farve, lysning og andre behandlige. Nem at holde kappen ren og pæn, bare en vask så er den klar til brug igen.
| Produkttype: | Farve kapper |
|---|---|
| Kollektion: | NANO |
| Farve: | sort |
| Personalisering: | Uden |
| Egenskaber: | Farve afvisene, NANO teknologi, vandafvisende |
| Udstyr: | Kunde venlige skrå lommer |
| Lukketype: | Tryk knapper |
| Størrelse(r): | 135 x 150 cm |
| Materiale: | 3 % polyurethane, 97 % polyester |
| Halsomkreds: | ca. 60 cm |
| Ryglængde: | ca. 50 cm (depends on neck width) |
| Målgruppe: | Dame, Herre |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Del innsikten din med andre.