NANO 2in1 | svart | trykknapp-lukking
Vanlig pris:
39,90 €
Tilgjengelig, leveringstid: 1-3 dage
Produktnummer:
94068
Produktinformasjon
1 kappe til farging og klipping? – Det går ikke! Jo da – NANO 2in1 kombinerer fordelene fra en klippe- og en fargekappe. Kunden er perfekt beskyttet og nyter samtidig komforten av en pustende kappe. I tillegg gir NANO-teknologien optimal beskyttelse mot fargeflekker.
| Produkttype: | universalkappe |
|---|---|
| Kollektion: | NANO |
| Farve: | svart |
| Personalisering: | uten |
| Egenskaber: | nanoteknologi |
| Funktioner i skulderområdet: | flekkbestandig, vannavvisende |
| Funktioner i kropsområdet: | flekkbestandig, pustende |
| Udstyr: | kundevennlige håndåpninger |
| Lukketype: | Trykknapp-lukking |
| Størrelse(r): | 135 x 150 cm |
| Materiale (skulderområde): | 3 % polyuretan, 97 % resirkulert polyester (RPET) |
| Materiale (kropsområde): | 100 % resirkulert polyester (RPET) |
| Halsomkreds: | ca. 60 cm |
| Ryglængde: | ca. 50 cm (avhengig av halsomkrets) |
| Målgruppe: | kvinner, menn |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Del innsikten din med andre.