Classic | marineblå | krok-lukking
Vanlig pris:
24,90 €
Tilgjengelig, leveringstid: 1-3 dage
Produktnummer:
1100MB
Produktinformasjon
Klassikeren blant frisørkappene – lett krøllet og med spesielt høy komfort, hører denne kappen til grunnutstyret i enhver salong. Den er pustende og egner seg spesielt godt til individuell brodering.
| Produkttype: | klippekappe |
|---|---|
| Kollektion: | Classic |
| Farve: | marine |
| Personalisering: | uten |
| Egenskaber: | pustende |
| Udstyr: | kundevennlige håndåpninger |
| Lukketype: | Krog-lukning |
| Størrelse(r): | 135 x 150 cm |
| Materiale: | 100 % nylon |
| Halsomkreds: | ca. 60 cm |
| Ryglængde: | ca. 50 cm (avhengig av halsomkrets) |
| Målgruppe: | kvinner, menn |
Logg inn
Ingen anmeldelser funnet. Del innsikten din med andre.