NANO Compact | zwart | Drukknopsluiting
€ 36,90
Beschikbaar, levertijd: 1-3 dagen
Productnummer:
94012
Productinformatie
De veiligste allrounder - De verfmantel in safari look geeft vlekken geen kans. De unieke NANO-technologie biedt zorgeloze all-round bescherming. De kleding van de klanten is dus perfect bedekt en de kapmantel is als nieuw na een korte wasbeurt.
| Producttype: | Verfmantel |
|---|---|
| Collectie: | NANO |
| Kleur: | zwart |
| Personalisatie: | Zonder |
| Eigenschappen: | NANO-technologie, vlekafstotend, waterafstotend |
| Uitrusting: | Klantvriendelijke handsleuven |
| Sluitingstype: | Drukknopsluiting |
| Maat / Maten: | 135 x 150 cm |
| Materiaal: | 3 % Polyurethaan, 97 % Polyester |
| Halsomvang: | ca. 60 cm |
| Ruglengte: | ca. 50 cm (depends on neck width) |
| Doelgroep: | mannen, vrouwen |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.