NANO Air | violet | Haaksluiting
Normale prijs:
€ 36,90
Beschikbaar, levertijd: 1-3 dagen
Productnummer:
94046
Productinformatie
Eens NANO - altijd NANO! Deze zachte kapmantel is perfect om te knippen. Het combineert op uitstekende wijze bijzonder lichtheid en de innovatieve, vlekafstotende NANO-technologie.
| Producttype: | Knipmantel |
|---|---|
| Collectie: | NANO |
| Kleur: | violet |
| Personalisatie: | Zonder |
| Eigenschappen: | NANO-technologie, ademend, superlicht, supersoft, vlekafstotend |
| Uitrusting: | Klantvriendelijke handsleuven |
| Sluitingstype: | Haaksluiting |
| Maat / Maten: | 135 x 150 cm |
| Materiaal: | 100 % polyester |
| Halsomvang: | ca. 60 cm |
| Ruglengte: | ca. 50 cm (afhankelijk van de nekomtrek) |
| Doelgroep: | mannen, vrouwen |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.