NANO Air Comfort | zwart | Haaksluiting
€ 39,90
Beschikbaar, levertijd: 1-3 dagen
Productnummer:
94089
Productinformatie
De comfort-kap voor kapsels combineert lichtgewicht en ruime stof met innovatieve NANO-technologie. De geïntegreerde mouwen bieden veel bewegingsvrijheid en voorkomen dat haren in de mouwen terechtkomen. De comfort-kap is de ideale keuze voor klanten die comfort, functionaliteit en innovatieve technologie waarderen zonder in te boeten op stijl.
| Producttype: | Knipmantel met mouwen |
|---|---|
| Collectie: | NANO |
| Kleur: | zwart |
| Personalisatie: | Zonder |
| Eigenschappen: | NANO-technologie, ademend, superlicht, supersoft, vlekafstotend |
| Uitrusting: | Zoner handsleuven |
| Sluitingstype: | Haaksluiting |
| Maat / Maten: | 310 x 205 cm |
| Materiaal: | 100 % Polyester |
| Halsomvang: | ca. 60 cm |
| Ruglengte: | ca. 95 cm (depends on neck width) |
| Doelgroep: | mannen, vrouwen |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.