Mens Cape | zwart | Haaksluiting
Normale prijs:
€ 33,90
Beschikbaar, levertijd: 1-3 dagen
Productnummer:
94067
Productinformatie
Zo elegant als een krijtstreeppak en tegelijk zo licht en luchtig als een T-shirt. De kapmantel voor mannen met stijl en comfort. De korte en scherp gesneden haren glijden eenvoudig van de stof dankzij de vlechttechniek met "wafelstructuur".
| Producttype: | Knipmantel |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Personalisatie: | Zonder |
| Eigenschappen: | Laat het haar van de mantel afglijden, elegante krijtstreep met wafelstructuur |
| Uitrusting: | Zoner handsleuven |
| Sluitingstype: | Haaksluiting |
| Maat / Maten: | 137 x 170 cm |
| Materiaal: | 100 % polyester |
| Halsomvang: | ca. 60 cm |
| Ruglengte: | ca. 70 cm (afhankelijk van de nekomtrek) |
| Doelgroep: | mannen |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.