Kid's World | motief | Drukknopsluiting
Normale prijs:
€ 17,90
Beschikbaar, levertijd: 1-3 dagen
Productnummer:
92117
Productinformatie
Dit maakt een bezoek aan de kapper leuk voor kinderen! - Eenmaal rond de wereld gaat het met deze liefdevol geïllustreerde kinderkapmantel. Vind de bergbeklimmer in Oostenrijk, observeer wilde dieren in Afrika en waar heeft de dolfijn zich verstopt? Met Kid's World wordt een bezoek aan de kapper een spannende ontdekkingsreis.
| Producttype: | Kapmantel voor kinderen |
|---|---|
| Kleur: | motief |
| Personalisatie: | Zonder |
| Eigenschappen: | ademend |
| Sluitingstype: | Drukknopsluiting |
| Maat / Maten: | 90 x 125 cm |
| Materiaal: | 100 % polyester |
| Halsomvang: | ca. 44 cm |
| Ruglengte: | ca. 40 cm (afhankelijk van de nekomtrek) |
| Doelgroep: | Kinderen |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.